


Над 17К продукта на склад / ДДС фактури / Оторизиран сервиз
30 дни тест период. Оторизиран сервиз. Програма за лоялност.
| Процесор тип | Intel Core i5 |
| Брой ядра | 10 ядра |
| Брой нишки | 16 |
| Цокъл на процесора | Intel Socket 1700 |
| Тактова честота на процесора | 1800 MHz |
| Процесорна Турбо тактова честота | 4600 MHz |
| Технология на производство | 10 nm |
| Интегриран графичен процесор | Intel UHD Graphics 730 |
Услугата Известие за цена Ви уведомява, когато цената на стоката падне под избраната стойност.
Най-ниска актуална цена: 539,55 лв
Други стоки марка Intel: Intel Процесори
| Процесор тип | Intel Core i5 |
| Брой ядра | 10 ядра |
| Брой нишки | 16 |
| Цокъл на процесора | Intel Socket 1700 |
| Тактова честота на процесора | 1800 MHz |
| Процесорна Турбо тактова честота | 4600 MHz |
| Технология на производство | 10 nm |
| Интегриран графичен процесор | Intel UHD Graphics 730 |
Кеш | |
| L2 cache памет | 9.5 MB |
| L3 cache памет | 20 MB |
Още параметри | |
| TDP | 65 W |
| Опаковка | Tray (OEM) |
Виждате грешка в описанието или таблицата? Сигнализирайте ни!
Package Size45.0 mm x 37.5 mmMax Operating Temperature100 °C Advanced Technologies Intel® Gaussian & Neural Accelerator3.0Intel® Thread DirectorYesIntel® Deep Learning Boost (Intel® DL Boost) on CPUYesIntel® Speed Shift TechnologyYesIntel® Turbo Boost Max Technology 3.0 ‡NoIntel® Turbo Boost Technology ‡2.0Intel® Hyper-Threading Technology ‡YesIntel® 64 ‡YesInstruction Set64-bitInstruction Set ExtensionsIntel® SSE4.1, Intel® SSE4.2, Intel® AVX2Idle StatesYesEnhanced Intel SpeedStep® TechnologyYesThermal Monitoring TechnologiesYesIntel® Volume Management Device (VMD)Yes S ecurity & Reliability Intel® Standard Manageability (ISM) ‡YesIntel® Secure KeyYesIntel® Control-Flow Enforcement TechnologyYesIntel® AES New InstructionsYesIntel® OS GuardYesExecute Disable Bit ‡YesIntel® Boot GuardYesMode-based Execute Control (MBEC)YesIntel® Virtualization Technology (VT-x) ‡YesIntel® Virtualization Technology for Directed I/O (VT-d) ‡YesIntel® VT-x with Extended Page Tables (EPT) ‡Yes Tray версия: Процесорът се продава без кутия и без охладител
Продукт известен още и като Core i 5 13400 2 5 GHz 10 Core LGA 1700 OEM Tray CM 8071505093004, Corei51340025GHz10CoreLGA1700OEMTrayCM8071505093004, Core i5 13400 2.5GHz 10 Core LGA1700 OEM Tray (CM8071505093004), Corei5-1340025GHz10-CoreLGA1700OEMTrayCM8071505093004, Core i5-13400 2.5GHz 10-Core LGA1700 OEM Tray (CM 8071505093004)
Галерия
Данните и цените за продуктите предлагани от нашите партньори служат за напътствие и обща информация. Моля, преди покупка проверете дали съответстват на публикуваните данни от сайта на магазина или производителя. За евентуалните неточности и грешки не носим отговорност.